Regulamin

Il n'y a pas de traductions disponibles

WARUNKI OGÓLNE

1. Serwis internetowy Przewodnik Tapicerski znajdujący się na stronie pod adresem http://www.przewodniktapicerski.pl umożliwia użytkownikom zdobycie i ugruntowanie wiedzy na tematy związane z tapicerstwem.
2. Do poprawnego korzystania z serwisu http://www.przewodniktapicerski.pl wymagana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 6.0 lub wyższa lub inne aktualne wersje popularnych przeglądarek internetowych takich jak Mozilla Firefox, Google Chrome czy Safari .

 

OCHRONA DANYCH

3. Wypełnienie danych w formularzu rejestracji użytkownika jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Kupującego przez „Trend” Tomasz Jakubów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.) oraz na wystawianie faktury bez podpisu Kupującego.
4. Dane osobowe Użytkownika chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom o ile Użytkownik sam nie udostępni ich na stronie poprzez opublikowanie ich w serwisie w dziale „Baza Firm”.

5. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator serwisu http://www.przewodniktapicerski.pl  .
6. Każdy Użytkownik, który wypełnił formularz zamówienia ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres administratora info@przewodniktapicerski.pl.

 

 

KORZYSTANIE Z SERWISU

 

7. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji.
8. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna a wszelkie dane osobowe podane podczas procesu rejestracji są chronione zgodnie z ustawą (patrz punkt 4 regulaminu)
9. Użytkownik zarejestrowany ma ułatwiony dostęp do wielu funkcjonalności serwisu a także ma możliwość publikacji własnych wpisów i dodawania zdjęć.

 

 

DODAWANIE WPISÓW DO „BAZY FIRM”

10. Dodawanie wpisów do Bazy Firm jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość korzystania z serwisu.
11. Wszystkie wpisy dodawane do Bazy Firm, przed ostatecznym ich opublikowaniem muszą być zweryfikowane i zaakceptowane przez administratora.
12. Wpisy dodawane do Bazy Firm muszą zawierać wszystkie wymagane dane (pola wymagane są oznaczone w formularzu) i zawierać jedynie prawdziwe informacje.
13. Wpisy nie spełniające powyższych wymagań, po ich weryfikacji przez administratora będą usuwane.
14. Baza Firm to ogólnopolski katalog firm i zakładów tapicerskich służący promocji i lepszej rozpoznawalności firm na rynkach lokalnych.

 

INFORMACJE DODATKOWE

15. Dodatkowe informację dotyczące zasad korzystania z serwisu www.przewodniktapicerski.pl znajdą Państwo w osobnych regulaminach – „Polityka prywatności” i „Zasady dodawania własnych projektów”.

 

 

Galeria Trend

Narzędzia Tapicerskie